Попри застереження МЗС українські туристи їдуть до Єгипту

  Українські туристи продовжують відлітати на відпочинок до Єгипту. Попри застереження вітчизняного МЗС, чотири літаки сьогодні зранку вирушили із Борисполя у охоплену безладами країну. Зокрема, три рейси до Хургади, і ще один літак вирушив до Шарм-ель-Шейху. Крім того, на четвер заплановані вильоти у ці курортні міста ще чотирьох літаків.

  Тим часом, триває евакуація українських громадян із Єгипту. Сто шість українців вже повернулися до України. Серед них - члени родин дипломатів, працівників представництва "НАК Нафтогазу України" та "Укрспецекспорту", а також ті туристи, які захотіли перервати подорож через побоювання за власну безпеку. У вітчизняному МЗС запевнили - ці українці не останні, кого евакуюють з Египту. Списки надалі формуються. 

  Олена, Ізмаїл: "То, что по телевизору показывают - это все брехня! Людей дуже багато погибло, людей танками роздушають. Танк на них наезжает! Сзади их отбрасывают!!!"

  Олександр Дикусаров, речник МЗС: "Завтра посольство буде зв`язуватисть з нашими громадянами, які перебувають на консульському обліку. І будуть запитувати в них, чи вже бажають вони повернутися в Україну. Таким чином буде доповнюватися цей список".

  Попередній матеріал
  Віктора Ющенка знову викликали до Генпрокуратури
  Наступний матеріал
  Президент Єгипту відмовився йти у відставку
  Теги: