Facebook/ Петро Порошенко

Попри заяви Зеленського: мати журналіста Шеремета каже, що досі не отримала відповідей щодо вбивства її сина

  Читайте по-русски
  Пані Людмила зазначила: попри заяви Зеленського в кінці 2019 р., вона відповідей щодо вбивства свого сина тоді не отримала

  Мати вбитого журналіста Павла Шеремета чекає на об'єктивні результати розслідування та надійні докази щодо того, хто саме винен у загибелі її сина-журналіста – оскільки після брифінгу 2019 р. за участі президента Зеленського, де назвали начебто вбивць її сина, жінка досі не отримала переконливих доказів і підтвердження звинувачень, пише газета "Високий замок".

  За даними видання, востаннє з Людмилою Шеремет спілкувався ще п'ятий президент Петро Порошенко, а нині з нею не підтримує зв'язок жоден із посадовців.

  "Я вдячна Порошенку за те, що він нас приймав двічі. І коли ми були на джазовому фестивалі два роки тому – він не був президентом, але тим не менш, він підійшов до мене і висловив свою повагу, а я йому", – цитує видання матір журналіста.

  Пані Людмила наголосила, що комунікації з нею немає ні з боку влади, ні з боку правоохоронних органів. І додала, що і її особисті і суспільні очікування від влади та правоохоронців загальновідомі і зрозумілі.

  "І так всі все знають – треба проводити розслідування. Це вже справа всередині держави. Що я можу просити? Проведіть справу, розслідуйте? Я розумію, що це дуже складна справа і що дійсно все не так просто, і я бачу, що все-таки щось робиться. Про що я можу говорити, коли стільки страждає матерів і не тільки я?" – додала Людмила Шеремет.

  Мати журналіста також зазначила: попри заяви Зеленського в кінці 2019 року щодо розслідування вбивства Павла Шеремета, коли президент сказав, що багато хто почув відповіді на питання, які всіх непокоїли чотири роки, вона таких відповідей тоді не отримала:

  "А які відповіді? Якщо звинувачують людей, якщо їх заарештовують, то треба мати якісь дуже вагомі підстави для цього. А люди вже стільки сидять… Два роки триває це, і все те саме ... Я тільки говорю про те, щоб не постраждали невинні люди".

  Нагадаємо, нині минають п'яті роковини загибелі Павла Шеремета: у Києві вшановують пам'ять журналіста.

  Попередній матеріал
  Ковдра з отруйного "желе": українські курорти Азовського моря потерпають від нашестя медуз – фото, відео
  Наступний матеріал
  Ще й із відеофіксацією: МВС планує поновити проведення обов'язкового техогляду автомобілів
  Loading...