Попереднє слухання справи Пукача перенесли на 16 червня

  Попереднє слухання справи про обвинувачення екс-керівника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе перенесено на 16-те червня. Як повідомили захисники потерпілої сторони, це зробили на прохання самого Пукача, оскільки йому необхідно ознайомитися с матеріалами справи.

  Андрій Федур, адвокат Лесі Гонгадзе: "Іде затягування - чомусь - розгляду справи, яка причина - поки що мені невідомо. Ми мабуть встановимо рекорд в Україні по попередньому розгляді кримінальної справи".

  Валентина Теличенко, представник Мирослави Гонгадзе у суді: "Усвідомлюю, що прикро робити такі тривалі перерви під час попереднього розгляду кримінальної справи. Але, оскільки працює принцип верховенства права, зокрема - право обвинуваченого на ефективний захист, я вважаю, що суд цілком законно і обгрунтовано оголосив про перерву".

  Самого Олексія Пукача на засіданні не було. Не пустили до зали суду журналістів. Слухання проводять у закритому режимі, оскільки на обвинувальному висновку стоїть гриф "секретно". За словами представників потерпілої сторони, розгляд, зокрема, затримує те, що адвокат екс-мінстра внутрішніх справ Кравченка досі не допущений до справи. До того ж, подано низку клопотань від учасників процесу. Так, адвокат Мирослави Гонгадзе клопотатиме про повернення справи Олексія Пукача на дорозслідування до Генпрокуратури. На думку Валентини Теличенко, досудове слідство проведене неналежним чином. Крім того, Теличенко подасть клопотання про зміну місця попереднього утримання Олексію Пукачу. Теличенко вважає умови у яких Пукача тепер утримують комфортними: тому це може свідчити про змову між екс-генералом і ГПУ.

  Попередній матеріал
  Через бойові дії у столиці Ємену закрито аеропорт
  Наступний матеріал
  Єврокомісія: в Україні порушуються права людини і посилюється корупція
  Теги:
  Loading...