Попереднє слуханя справи Корнійчука перенесли на 10 березня

  Попереднє слуханя у справі Євгена Корнійчука, колишнього заступника міністра юстиції, перенесене на 10 березня. Таке рішення Печерський райсуд ухвалив у зв`язку із клопотанням Корнійчука, який просить розгляду справи в іншому суді.

  Захист колишнього посадовця звернувся до апеляційного суду із клопотанням про зміну підсудності справи. Тепер Печерський суд чекає на це рішення. Адвокат обвинувачуваного також просив замінити суддю на суддівську колегію. Однак в цьому було відмовлено. Нагадаємо, Корнійчука затримали 22 грудня минулого року. Він вийшов на підписку про невиїзд два тижні тому. Екс-чиновника звинувачують у зловживанні службовим становищем під час держзакупівель та завданні державі збитків на майже мільйон гривень.

  Євген Корнійчук, перший заступник міністра юстиції України (2007-2010): "Мені довели, що рішення не прийняте досі. Хоча за моєю інформацією, мені вже відмовлено - ми просто не отримали документи попередні. Яле ж я, як юрист, нічого не можу говорити на припущеннях, як це інколи роблять наші колеги з прокуратури, я маю бачити документи. Я дуже сподіваюсь, що апеляція задовільнить наші клопотання вмотивовано і передасть це до розгляду іншого суду. Я також сподіваюся, що до нас дослухаються і ми зможемо слухати цю справу колегіально, тобто в складі трьох суддів, досвідчених".

  Попередній матеріал
  У Німеччині почався карнавальний сезон
  Наступний матеріал
  Обидві сторони конфлікту в Лівії оголосили про намір боротись до останнього
  Теги:
  Loading...