українська нашивка військові np.pl.ua

Полторак підписав наказ про звільнення строковиків у запас

Військовослужбовці строкової служби з вищою освітою (спеціаліст або магістр) будуть звільнені раніше

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ №484 від 19 вересня 2017 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби у жовтні-грудні 2017 року". Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Відповідно до наказу, військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр, будуть звільнені в запас у жовтні-листопаді 2017 року, а усі інші військовослужбовці строкової служби – у жовтні-грудні 2017 року.

"Згідно з документом, командувачам видів ЗС України, командувачу ВДВ, військ оперативних командувань, керівникам структурних підрозділів МО України та Генерального штабу ЗС України, начальнику Головного управління оперативного забезпечення, Тилу ЗС України, командирам військових частин безпосереднього підпорядкування, керівникам установ та організацій дано вказівку забезпечити організоване звільнення в запас військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової служби, підтримання військової дисципліни та дотримання статутних взаємовідносин між військовослужбовцями", – мовиться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, яку кількість осінніх призовників затвердив Кабмін.

Дивіться також фотогалерею:

Вареники та бісквіти: що побачив Полторак на кухні для військових – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На польському телеканалі запустили україномовну програму
Наступний матеріал
"Харків без "Шахтаря"?": В Україні у трьох містах хочуть закрити аеропорти – ЗМІ
Loading...