YouTube / 5 канал

Полозов: Савченко виконала все, що від неї вимагали – далі її доля залежить від Кремля

Українська льотчиця заповнила низку документів, необхідних для процедури її видачі – сьогодні вони будуть передані до Москви, каже адвокат

Надія Савченко заповнила усі необхідні для екстрадиції папери, таким чином виконавши усе, що від неї вимагали. Тож тепер справа за російськими тюремниками, повідомив "5 каналу" її адвокат Микола Полозов. І захисники української льотчиці сподіваються, що маючи політичне узгодження долі Савченко на найвищому рівні, питання її повернення вирішиться протягом найближчих тижнів. 

"Ми з Надією Вікторівною заповнили низку документів, необхідних для процедури її видачі. Тепер зі своєї сторони вона виконала те, що від неї вимагалося. Сьогодні документи будуть передані до Москви, а далі все залежить від керівництва Росії. Російська влада повинна підтвердити вирок української влади. Після цього відбудеться судове рішення в Росії. І тільки після цього буде можливе її фізичне переміщення в Україну. Сподіваюся, з урахуванням того, що політичне рішення прийнято на найвищому рівні, в ідеалі, ми розраховуємо, що термін буде розраховуватися тижнями", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, днями російські тюремники видали Надії Савченко документи на екстрадицію. Сьогодні ж стало відомо, що у СІЗО до Надії привезли "двох хлопців з підвалів Донеччини".

Попередній матеріал
Орландо Блум продовжив мандрувати Україною
Наступний матеріал
На Донбасі 1,5 року цементувався репресивний окупаційний режим – експерт
Теги:
Loading...