5.ua

Політичний підсумок понеділка в Україні [відео]

   

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Тільки що прийшла СМС від Сергія Власенка - від в ГПУ -  що його арештували..  Прошу вас з’ясувати, що там відбувається».

  Уже через кілька хвилин  цю інформацію про арешт захисника Тимошенко «батьківщинцям» доведеться спростовувати. Але  соратники таки рушають до управління генпрокуратури. Там допитують Сергія Власенка.

  І - вручають повідомлення про  підозру. У вчиненні насильницькіх дій щодо екс-дружини. У приміщенні управління Генпрокуратури з`являється  беркут.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Беркут ніколи просто так не приїжджає. Значить є два варіанти розвитку - один з яких арешт».

  Маргарита Велькова,  керівник прес-служби ГПУ: «Слідчий вже вийшов на суд з обранням міри запобіжного засобу у виді застави. Це буде грошова застава».

  У зв’язку з таким  розвитком подій довкола захисника  Тимошенко - в опозиції сумніваються у перспективах робочої групи, яка займається напрацюванням законопроектів щодо долі екс-прем’єра.  Робоча група працює - на емоціях.

  Ірина Геращенко, народний депутат, «Удар»: «Ми хочемо щоби Україна підписала Угоду про асоціацію. Ми хочемо щоби це зробив президент Янукович 28 листопада. Ми протягуємо вам нашу руку співпраці».

  Регіонали -  критикують черговий законопроект, представлений опозицією.

  Володимир Мисик, народний депутат, ПР: «А куда ви денете 500 недиагностированних генетичских болезней, о существование которих никто не подозревает?»

  Інна Богословська, народний депутат, ПР: «Це глухий кут. Ми не будемо знаєте тут виконувати роль попугаїв, який сам пропозиції вносить сам голосує». 

  Володимир Олійник, народний депутат, ПР: «Якщо сьогодні опозиція тяп-ляп давайте приймем, а сам суд потім заткнеться з проблемою  застосування, то ви усвідомлюєте, що ви переносите конфлікт там?»

  Андрій Кожем`якін, народний депутат, «Батьківщина»: «Затягується процес цієї робочої групи - щоби не прийняти нічого, не внести у залу. .. тоді буде так буде як буде. якщо вдасться щось зробити 13-го то зробимо»

  13 листопада очікується позачергова сесія Верховної ради. Її скликали, аби розглянути два євроінтеграційні законопроекти - і вирішити долю Тимошенко. Того ж дня звітуватиме місія Кокса й Квасневського. Аби визначити долю угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

  Ольга Сніцарчук, Інна Неродик і Наталка Жижко, «5 канал».

   

   

   

  Попередній матеріал
  В Україні провели традиційний радіо-диктант до Дня писемності та мови [відео]
  Наступний матеріал
  ЦВК пропонує ВР узаконити зберігання відео з парламентських виборів 2012 року
  Теги:
  Loading...