Національна поліція

Поліція затримала російського "злодія в законі" – уже десятого за рік

"Титулований" російський злочинець прибув до України для перерозподілу сфер впливу

Сьогодні, 18 липня, оперативники Національної поліції у взаємодії з прикордонниками затримали в Києві 32-річного громадянина Російської Федерації. Молодик має статус "злодія в законі", який він отримав у 2014 році, і судимість у РФ за незаконне зберігання зброї, передає прес-служба НПУ.

"32-річний "Толік Ногінський" прибув до України з метою дестабілізації криміногенної обстановки", – повідомив начальник Департаменту карного розшуку Національної поліції України Дмитро Головін. За наявною у правоохоронців інформацією, злочинець належить до впливового клану "Шакро Молодого".

Також Дмитро Головін повідомив, що "Толік Ногінський" – це вже десятий з початку року "злодій у законі", затриманий в Україні. Сьогодні ж за рішенням уповноваженого органу Державної міграційної служби росіянину заборонено в’їзд в Україну до 2019 року.

У свою чергу, прикордонники повідомили, що справжнє прізвище чергового "злодія в законі" – Даглієв. "Аби не допустити організації злочинної діяльності даним "кримінальним елементом" на території України, оперативні співробітників розробили відповідний план, який дозволив успішно реалізувати механізм його затримання", – зазначили у ДПСУ.

За даними прикордонників, Даглієв походить з Кавказу, але при цьому є представником "слов'янського" крила "злодіїв у законі". Він спробував проникнути на територію України "для участі в перерозподілі сфер впливу та встановлення контролю за протиправною діяльністю організованих злочинних угруповань, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини".

Нагадаємо, раніше голова Нацполіції Хатія Деканоідзе повідомила, що інтереси російських спецслужб в Україні представляють саме "злодії в законі".

Попередній матеріал
Заступника голови держслужби з питань праці, якого спіймали на хабарі, відсторонили від посади
Наступний матеріал
Німеччина: Відновлення смертної кари в Туреччині стане кінцем переговорів щодо її членства в ЄС

Деканоідзе: Інтереси російських спецслужб в Україні представляють "злодії в законі"

Київські поліцейські викрили бандитську "сходку" на чолі зі "злодіями в законі"

У Києві затримали наймолодшого "злодія в законі"

ВР не підтримала законопроект про відповідальність "злодіїв у законі"