5.ua

«Покращення»: на Луганщині перестали їздити шкільні автобуси [відео]

  Зазвичай, п’ятикласника Артема Озерова шкільний автобус забирав поблизу його будинку. Нині, аби дістатися до школи, хлопчик виходить заздалегідь і з грошима на проїзд. 

  Артем Озеров, учень 5-го класу: «Я минут 10-15 дохожу до остановки, пока дохожу. И то автобусы плохо ходят. Жду автобусов. Я плачу за проезд и езжу. Кто 2, кто рубль берет. Разные».

  Максиму Мартиненку навіть доводиться ходити залізничними коліями, бо іншого шляху до зупинки – немає.

  Максим Мартиненко, учень 7 класу: «Сейчас приходится вставать в 6 часов, Мы по рель сам за полчаса, за сорок минут доходим».

  Щодня до антрацитівської школи номер 9, автобус привозив до півсотні учнів. Дітей забирали з навколишніх селищ. Останні три тижні школярі дістаються самотужки – через брак коштів автобус нsчим заправити. Скоротив маршрут утричі ще один автобус для учнів.

  Василь Рогозін, водій шкільного автобуса: «Мы туда не ездим, куда им нужно».

  Журналіст: «А куда вы ездите?»

  Василь Рогозін, водій шкільного автобуса: «На поселок Нагорный.

  Журналіст: «А дальше?»

  Василь Рогозін, водій шкільного автобуса: «Дальше не ездим».

  Журналіст: «Почему?»

  Василь Рогозін, водій шкільного автобуса: «А дальше – нет бензина».

  Олена Антонець, директор ЗОШ №9 м. Антрацита: «Неудобства создаются в первую очередь для родителей. Потому что родители всегда знают – школьный автобус всегда привез вовремя и вовремя забрал».

  Загалом, район обслуговує п’ять шкільних автобусів. Аби решта транспорту не зупинилася мерія попросила місцевих підприємців допомогти.

  В’ячеслав Салита, Антрацитівський міський голова: «Дефицит бюджета – 28 миллионов, и казначейство задерживает, и в бюджете нет денег. Мы находим пути. Оказывают нам помощь предприниматели».

  Водночас, у мерії заявили, у понеділок усі шкільні автобуси вийдуть у рейс. Для цього вони відшукають 12 тисяч гривень. Проте там не уточнили, на скільки днів цих коштів вистачить. 

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Одесою пройшла Різдвяна хода
  Наступний матеріал
  Опозиція повідомляє про можливість масштабних провокацій біля КМДА
  Теги:
  Loading...