СБУ не КВН
СБУ не КВН 5 канал

"Погони в подарунок – це ганьба": ветерани АТО пікетують СБУ через присвоєння Баканову звання

Читайте по-русски
Процедури не є законними, паплюжать честь і гідність офіцерів та учасників бойових дій, наголошують мітингарі

Перед будівлею СБУ відбулася акція проти присвоєння офіцерських військових звань. Зо два десятки активістів протестували щодо роздачі звань у керівництві Служби безпеки України, передає "5 канал".

Протестувальники кажуть, що процедури не є законними, паплюжать честь і гідність офіцерів та учасників бойових дій. Адже щоб отримати звання принаймні молодшого лейтенанта, армійцю потрібно чимало навчатися.

Йдеться про призначення 22 травня військового звання лейтенанта Івану Баканову, нині першому заступнику голови СБУ. До цього Баканов не служив і не перебував на військовому обліку.

"Показати своє обурення, показати суспільству обурення ветеранів, які є учасниками АТО. Баканову Івану – другу Володимира Зеленського, який де-факто є головою СБУ – просто так прилетіло звання лейтенанта. Навіть не молодшого, а просто лейтенанта", – обурюється військовослужбовець ЗСУ Олександр Погребицький.

"Останнє призначення його керівником СБУ, і тим більше – в подарунок погони. Шостий рік війни, шостий рік наші хлопці гинуть – я думаю, що це просто ганьба", – вважає учасниця акції Наталя Знайко.

 

Попередній матеріал
"Мир має бути не за будь-яку ціну і не через підозрілі референдуми", – Порошенко про захист України від російської агресії
Наступний матеріал
Пенсії платитиме Україна, а податки фінансуватимуть тероризм: Порошенко про загрози зняття економічної блокади з ОРДЛО
Loading...