5.ua

Подробиці сьогоднішнього вибуху в Луганську [відео]

  Валерій, свідок: «Хлопок и легкий белый дым. Буквально, потом начал гореть, появился огонь из окна 2-го этажа».

  Після вибуху у квартирі на другому поверсі – почалася пожежа. Чоловік та жінка, які перебували у приміщенні, зазнали опіків різного ступеня тяжкості. Тепер обоє у лікарні.

  Ігор Стафиняк, завідувач відділення інтенсивної терапії № 1 Луганської обласної клінічної лікарні: «Тяжесть пострадавших обусловлена комбинированной травмой тяжелой степени, ожогом пламени взрыва 2-3 степени. У обоих пострадавших имеется ожоговый шок 4 степени, термоингаляционное поражение, отравление угарным газом».

  Двоповерхівка, у якій пролунав вибух, розташована через дорогу від обласного управління державної служби охорони. Вибухова хвиля була настільки сильною, що у приміщенні ДСО повилітали шибки. Правоохоронці ж першими прийшли на допомогу.

  Дмитро Любутін, командир взводу батальйону міліції охорони УДСО при ГУМВС України у Луганській області: «Забежали в дом, увидели 2-х людей, мужчину в нижнем белье и женщину, они стонали и пытались выйти на улицу. На женщине потушили одежду – волосы горели, одежда. Вывели за территорию, как раз подбежали люди, оцепили район, чтоб никто не подходил к дому и тут прозвучал второй взрыв».

  Менше ніж за годину вогонь приборкали рятувальники.

  Олександр Дробот, начальник ГУ ДСНС України в Луганській області: «Пострадало 2 комнаты после хлопка, не знаю, сейчас работают эксперти. Выгорело 2 комнаты, пламя перекинулось на перекрытия, на крышу».

  Ця двоповерхівка була зведена у 1916 році. Протягом останніх років через поганий стан будинку у ньому ніхто не жив. Здавали лише одну квартиру – саме ту, в якій стався вибух. Для опалення приміщення там використовували газ.

  Маноліс Пілавов, перший заступник Луганського міського голови: «В квартире там находится 2 форсунки. Нет другого отопления. Одна закрыта, другая открыта. Это из кирпича выложена печка в стиле русской, заводится газ и этим отапливается помещение».

  Ігор Рєдін, прокурор Луганська: «По предварительному заключению, это взрыв газа. В данный момент там проживали только потерпевшие. Другие жильцы в этом доме не проживали. В некоторых квартирах, может быть, производился ремонт, но газа не было – газовые колонки в других квартирах были опечатаны».

  За словами правоохоронців, востаннє газова служба перевіряла стан газового обладнання у квартирі у серпні.

  За фактом вибуху вже відкрили кримінальне провадження за статтею «порушення правил пожежної безпеки». Зараз проводять слідчі дії. Остаточну причину вибуху правоохоронці обіцяють оприлюднити за 2 місяці.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганськ, 5 канал.

  {youtube}KVdbKaF7BUA{youtube}

  Попередній матеріал
  Прокуратура розслідує обставини аварії гвинтокрила в Криму
  Наступний матеріал
  На Київщині відроджують постраждалі від аварії на ЧАЕС райони [відео]
  Теги:
  Loading...