Податківці обшукали офіс ветеранів-афганців [відео]

  Податкова обшукала офіс громадської організації афганців "Ніхто крім нас" у Києві. Працівники податкової міліції вдерлися до приміщення із рішенням макіївського суду. Афганців звинувачують у, начебто, ухилянні від сплати податків. Самі ж потерпілі заявляють, що у такий спосіб з ними хочуть розправитися за анонсований на завтра форум.

  Афганці збирали у Київ активістів громадських організацій, щоб домовитися про початок безстрокової акції проти реформ уряду.

  Ранок в офісі громадської організації "Ніхто крім нас" почався неспокійно. Між десятою та одинадцятою в двері постукали. На той час там там було лише кілька активістів.

  Податківець факт побиття працівника офісу заперечує і стверджує - обшук відбувся згідно із рішенням макіїївського суду. Не зафіксували порушень і в столичній міцліції.

  У "Ніхто, крім нас" здивовані. Кажуть, їм інкримінують незаконне здійснення підприємницької діяльності, якою громадська організація ніколи не займалася. Афганці, занепокоєні несподіваним візитом, почали збирати своїх активістів.

  Після завершення слідчих дій податківці спробували залишити офіс. Однак це їм не вдалося. Ветерани війни в Афганістані  заблокували силовиків у приміщенні.

  "Ніхто крім нас" - громадська організація, яка стала відомою після штурму парламенту 20 вересня. На  п`ятницю афганці скликають всеукраїнський форум громадських організацій. Саме з цим і пов`язують обшук у своєму офісі.

  Викликавши представників прокуратури, афганці разом з народними депутатами ще кілька годин утримували податківців у своєму офісі. Утім, так і не дочекавшись прокурорів, податківців вирішили відпустити.

  Наталія Жижко, Денис Ковальов, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Команда Панікаровського здобула першу перемогу на нинішньому чемпіонаті НХЛ
  Наступний матеріал
  Найпотужніша за півсторіччя повінь затопила уже третину території Таїланду
  Теги: