Іван Маслюк 5 канал

Побачити світ за 100 днів: як великий мандрівник з ДЦП приборкав долю та дістався океану

Увесь шлях він долав сам - на спеціальному велосипеді

П’ять тисяч кілометрів на триколісному велосипеді за 100 днів подолав львів’янин Іван Маслюк. У хлопця ДЦП, втім діагноз не завадив йому здійснити свою мрію - не лише побачити 20 країн, а й разом із друзями дістатися Атлантичного океану.

У серпні львів’яни гучними оваціями проводжали Івана у подорож на спеціальному велосипеді до Лісабона. Він сам тоді не до кінця вірив, що вдасться здолати увесь шлях, але мрія побачити океан вселяла надію та віру.

Нині, вже після завершення велоподорожі, Іван Маслюк розповідає про те, як реалізував свою мрію: відвідав європейські столиці Європи, побачив Альпи та побував на узбережжі Атлантичного океану.

"Кожен день був насичений подіями, що можна їх переповідати як окрему історію. Але найбільше, що вразило – це океан. Коли під’їхали до океану, вперше за дуже довгий час мої друзі побачили сльози в мене на очах", - каже мандрівник.

Щодня Іван разом із друзями долали близько сотні кілометрів, ночували у наметах просто неба, у домівках українських родин та небайдужих європейців.

Як минула ця дивовижна подорож – далі у сюжеті:

На подорожі Європою Іван Маслюк не планує зупинятися. За півтора року планує поїхати у США, а ще взяти участь у Паралімпійських іграх у заїздах на триколісному велосипеді.

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
МВФ підтвердив низьку ймовірність надання Україні нового траншу до кінця 2016 року
Наступний матеріал
У Києві поліція врятувала "самогубцю-вигадника"

У Львові відкрилася фотовиставка з історіями переселенців із обмеженими можливостями

Мандри Дніпром на інвалідному візку: чи багато містян зголосились випробувати долю

20-річний мешканець Львівщини, хворий на ДЦП, вирушив до Лісабона на триколісному велосипеді

У Києві з’явився мурал, намальований хлопчиком з ДЦП