По 119 грн мають сплатити троє чоловіків та жінка, котрі в Харкові облили зеленкою Луценка

  По 119 гривень мають сплатити троє чоловіків та жінка, котрі в Харкові облили зеленкою Юрія Луценка. Ще один нападник отримав попередження. Про це повідомляє прес-служба обласного відділення МВС. 

   

  Дісталося і дружині Луценка та людям, які опинилися поруч. Інцидент стався під час зібрання місцевого Євромайдану на площі поблизу пам’ятника Шевченкові. В організації нападу Луценко звинувачує місцеву владу. Одразу після події його запросили до райвідділу міліції для з’ясування обставин. Утім, від запрошення екс-міністр відмовився.

  Юрій Луценко, лідер руху «Третя українська республіка»: «Я думаю, що влада Харкова, вірніше, тимчасові гауляйтери Харкова таким чином позначають тих, кого вони бояться. Раз мене сьогодні розмалювали як аватара у Харкові, будемо цим гордитися, це ознака того, кого вони бояться. А значить, те, що я кажу, є великим і страшним для них».

  Костянтин Чернишов, інспектор з охорони громадського порядку Дзержинського РВ ГУ МВС в Харківській області: «Інформацію про дане правопорушення було внесено до журналу єдиного обліку. В теперішній час проводиться розбирання правопорушення та встановлення його обставин. Громадяни, які вчинили дане правопорушення, будуть притягнуті до відповідальності за ст.173 кодексу України про адміністративні правопорушення».

  Попередній матеріал
  Опозиція вимагає забезпечити охорону підозрюваним у побитті Чорновол
  Наступний матеріал
  Новорічне свято малюкам влаштували байкери Севастополя
  Теги:
  Loading...