Опозиція вимагає забезпечити охорону підозрюваним у побитті Чорновол

  Опозиція вимагає забезпечити охорону підозрюваним у побитті Тетяни Чорновол. Каже: Вони можуть померти від серцевого нападу або пневмонії. Між тим міліція запевняє: у затриманих нема протипоказань до ув’язнення.

   

  Олександр Гнатів, заступник начальника ГСУ МВС України: «Після обрання підозрюваним по кримінальному порвадженню запобіжного заходу у вигляді тримання їх під вартою, було проведено їх медичний огляд. Під час огляду будь-яких порушень чи розладів здоров’я, які б заважали підозрюваним перебувати в місцях позбавлення волі, - не виявлено. Жалоб від підозрюваних не поступало. Потерпіла Чорновол, яка зараз перебуває в лікарні, яка охороняється».  

  Напередодні печерський суд Києва заарештував і 5-го підозрюваного у справі нападу на Тетяну Чорновол. Це 34-річний мешканець Дніпродзержинська, який працює охоронцем і приїхав до Києва купувати у Сергія Котенка «Порше Кайен». Під час допиту він зізнався, що особисто брав участь у побитті журналістки. Решті чотирьом суд ще у п’ятницю обрав запобіжний захід 2 місяці під вартою.

  Попередній матеріал
  Згоріла машина харківського активіста Євромайдану
  Наступний матеріал
  По 119 грн мають сплатити троє чоловіків та жінка, котрі в Харкові облили зеленкою Луценка
  Теги:
  Loading...