genosse.su

Пленарне засідання Верховної Ради – завершено

"5 канал" транслює пленарне засідання Верховної Ради

На пленарному засіданні народні депутати планують ратифікувати Меморандум про взаєморозуміння з Великою Британією у сфері оборони, а також розглянути низку законопроектів щодо питань охорони здоров'я. Такі питання позначені у порядку денному парламенту на середу, 2 листопада.

Зокрема, на розгляд парламентаріїв винесено урядовий проект закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України і урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо співробітництва у сфері оборони, передає "Укрінформ".

Крім того, депутати мають розглянути законопроекти, що стосуються врегулювання діяльності у сфері охорони здоров'я. Серед них – про внесення змін до законів "Про лікарські засоби"; "Про донорство крові та її компонентів"; до "Основи законодавства України про охорону здоров'я" тощо.

У другому читанні на розгляд парламентаріїв винесено законопроекти щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників бригад екстреної медичної допомоги та соціальних гарантій працівників охорони здоров'я.

Крім того, у порядку денному зазначаються проекти постанов про присудження Премії Верховної Ради за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування та присудження щорічної Премії Верховної Ради педагогічним працівникам педагогічних закладів.

Нагадаємо, напередодні депутати ухвалили закон, за яким Нацрада може штрафувати телеканали без попередження.

Попередній матеріал
Друге життя поліетилену: У Києві запрацював пункт прийому вторсировини
Наступний матеріал
Пленарне засідання Київради, на якому обговорюють створення Центру допомоги учасникам АТО – завершено
Loading...

Депутати скасували підвищення собі зарплат

Депутати ухвалили закон, за яким Нацрада може штрафувати телеканали без попередження