Фото ДСНС

Після вибуху газу у Миколаєві загинуло троє осіб та зруйновано 18 квартир

  Внаслідок вибуху побутового газу у десятиповерховому житловому будинку у Миколаєві сталося руйнування несучих конструкцій з 8 по 10 поверхи третього та четвертого під’їздів, у яких проживає 213 мешканців (попередньо  зруйновано 18 квартир та 7 пошкоджено). Про це 13 травня повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України.


  Як повідомляється ДСНС, рятувальниками, які прибули на місце події, з житлового будинку терміново евакуйовані 73 особи. Врятовано 24 людини.

  "Станом на 7-00 годину 13 травня продовжуються рятувальні роботи щодо пошуку постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій будинку. У зв’язку із загрозою обрушення окремих елементів конструкцій та смертельного травмування людей, які можливо перебувають під уламками будівельних конструкцій, рятувальні роботи проводяться вручну із застосуванням пристрою для пошуку людей під завалами, кінологічного розрахунку та засобів малої механізації", - повідомили рятувальники.

  Також повідомляється, що у ході  проведення робіт по розбиранню завалу у нічний час на рівні сьомого поверху виявлено постраждалу з ознаками життя (особа встановлюється), яка знаходиться під шаром уламків будівельного сміття. З нею встановлено звуковий контакт, пробивається прохід для її визволення. Крім того, виявлено тіла двох загиблих, роботи по їх звільнення  з-під завалу тривають.

  Повідомляється, що а місці надзвичайної ситуації цілодобово працює пункт життєзабезпечення на 40 осіб, де постраждалим та свідкам надається психологічна допомога, гаряча їжа.

  Нагадаємо, У Миколаєві 12 травня о 12:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про вибух у десятиповерховому 4-під’їздному житловому будинку. Правоохоронці розглядали також  версію терористичного акту, але згодом дійшли висновку, що вибух є наслідком витіку побутового газу в однієї з квартир.
  Попередній матеріал
  СБУ встановило, що людей у одеському Будинку профспілок під час пожежі труїли
  Наступний матеріал
  Окупаційна влада Криму дозволила жалобні заходи з приводу роковин депортації кримських татар