Патруль НГУ
Патруль НГУ 5 канал

Підрозділи Нацгвардії вийдуть патрулювати вулиці українських міст – МВС

Читайте по-русски
Керівництво планує задіяти 50% особового складу патрульних підрозділів НГУ

Вулиці українських міст патрулюватимуть піші підрозділи Національної гвардії. На маршрут бійців планують вивести вже 1 серпня. Про це інформують у Міністерстві внутрішніх справ за підсумками наради, передає "5 канал".

Перший заступник очільника МВС Сергій Яровий повідомив, що в таких патрулях планують задіяти 50% особового складу патрульних підрозділів НГУ. Бійці нестимуть службу п'ять днів на тиждень по 6 годин від моменту виходу на маршрут.

Окрім піших патрулів Нацгвардії, планують вивести на службу також автопатрулі та підрозділи зі службовими собаками. Заступник міністра внутрішніх справ зазначив, що відповідне доручення вже підготували.

"Прийняте спільне рішення до залучення підрозділів Національної гвардії до несення служби. Підготовлено доручення міністру внутрішніх справ щодо залучення особового складу Національної гвардії до несення служби для забезпечення безпеки. Де особовий склад буде залучатися п'ять днів на тиждень, 50% від чисельності особового складу і час перебування на місцях несення служби – 6 годин від часу заступлення безпосередньо на маршрут", – заявив Яровий.

Як повідомляв 5.ua, на Київщині пів сотні новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні.

Попередній матеріал
Справа Головіна: суд заарештував ділка, який допомагав продавати речові докази
Наступний матеріал
Дмитро Кулеба і Володимир Ар'єв у програмі "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція
Loading...