Прощання із Горьким Луком
Прощання із Горьким Луком "5 канал" / Олена Рибінська

Підпалював "вату" правдою: на Майдані сотні людей прощаються із блогером Горьким Луком

Читайте по-русски
Святослав Носов став відомим після того, як 2014 року завів сатиричний блог, де висміював відсталість "русского міра"

У Києві на Майдані Незалежності відбувається прощання із блогером, письменником та військовим медиком Горьким Луком (Gorky Look), він же Святослав Носов. Нині "5 канал" є єдиним телевізійним мовником, що відстежує цю подію.

Носов став відомим після того, як 2014 року завів сатиричний блог на платформі "Живого журналу", де в іронічній формі висміював відсталість "русского міра". Усього за кілька місяців проєкт вийшов у топи блогів, новин і оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів.

2015 року вийшла книга "Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению", написана на основі постів у ЖЖ. Перший тираж був розкуплений ще до надходження у продаж.

Він використовував російську мову проти Росії. Знатно підпалював "вату" та доводив до ненависті росіян, адже казав правду, – так про нього кажуть близькі знайомі.

Дивіться також: "Соцмережі не можна ігнорувати, там має бути український контент": блогер про боротьбу з російською пропагандою

Про причини смерті близькі та побратими не говорять, але відомо, що то був його вибір відмовитися від лікування. До цього блогер переніс коронавірус.

Прощатися прийшли побратими, друзі, медики "Госпітальєри" та пересічні читачі блогу в соцмережах. Навіть ті, хто не знав особисто. Загалом – кілька сотень людей.

Люди кладуть квіти та проводять в останню путь Святослава, панахиду провів священик Греко-католицької церкви.

Дивіться також відео "5 каналу" за участі Горького Лука:

Попередній матеріал
Всеукраїнський форум "Україна 30. Здорова Україна" – відео
Наступний матеріал
Заборона експортувати газ із України зруйнує відносини з європейськими країнами – Коболєв
Loading...