поліція Україна
поліція Україна Фото Фокус

Підпал "Інтеру": Поліція опрацювала відео з місця подій

  Є кілька версій щодо подій, які сталися біля офісу телеканалу "Інтер"

  Нацполіція проаналізувала відеозаписи подій біля офісу телеканалу "Інтера", які можуть дати відповідь, що стало причиною порушення громадського порядку. Про це повідомив заступник голови Національної поліції Констянтин Бушуєв, пише "Укрінформ".

  "Ми проводили аналіз не тільки записів "Інтера", ми проводили аналіз і своїх оперативних записів і всієї відеоінформації, яка була зібрана в ході проведення службового розслідування", - сказав він.

  За словами Бушуєва, є відповідні кримінальні провадження і зараз проводяться негласні слідчі-розшукові дії, "які дозволяють нам дати відповідь, що стало причиною і умовами порушення громадського порядку в тому числі".

  Бушуєв підкреслив, що є кілька версій щодо подій, які сталися біля офісу телеканалу "Інтер". Які саме версії, він не озвучив.

  Нагадаємо, в неділю, 4 вересня на вулиці Щусева, де знаходиться офіс телеканалу "Інтер". після мітингу активістів і горіння шин у приміщення закинули димову шашку.

  Попередній матеріал
  Експерт: Росія веде велику інформаційну війну, але ми цю війну навіть не починали
  Наступний матеріал
  Порошенко і глави МЗС Німеччини та Франції 14 вересня скоординують заходи тиску на РФ

  Голова НАБУ повідомив, де може перебувати суддя-хабарник Чаус

  ТОП-5 найпопулярніших відео: фігури вищого пілотажу від українських льотчиків, пожежа на "Інтері" та суд у справі розстрілу майданівців

  Холодницький: Онищенко скаржиться й в Інтерпол, що справа проти нього – політична

  Активісти розблокували головний офіс "Інтера"