5.ua

Підлеглі Табачника вважають критику своїх підручників «інсинуаціями» [відео]

  Нові підручники для школярів якісні і без помилок, заявляє директор Інституту інноваційних технологій, Олександр Удод.

  Претензії, за його словами, це наслідок змови видавців, непрофесійної критики та упередженості журналістів. Офіційних скарг від учителів до Міністерства не надходило. Щоправда, у відомстві визнають, неточності таки є, але вони наслідок друкарських помилок. Відкликати книжки чиновники не збираються, а помилки у завданнях пропонують сприймати «як розвиток критичного мислення у школярів». Обіцяють, за 5 років підручники перевидадуть, тоді і внесуть корективи. Нині пропонують писати про недоліки на сайті видавництва. Потому, можливо, надрукують листок з уточненнями.

  Олександр Удод, директор Інституту інноваційних технологій: «Це просто такі інсинуації або якась нездорова увага до фізіології комах, тварин і, знову таки, у підручниках з математики. Хіба можна серйозною вважати критику про бджолу Майя – змогла вона чи не змогла принести стільки то кілограм меду? Не для цього пишеться підручник з арифметики чи математики, щоб заглиблюватися у зоологію. Тобто такі, нібито критичні зауваження, вони із розряду анекдотичних, надуманих».

  Нагадаємо, скандал щодо підручників для початкової школи, виданих 200-тисячним накладом державним коштом, розгорівся кілька тижнів тому. Видавці у посібниках з математики нарахували більше 240 помилок – зокрема, пропущені розділові знаки, наявні некоректні запитання та відсутність логіки.

  Попередній матеріал
  Волгоградське летовище евакуювали через сумку з картоплею
  Наступний матеріал
  Козаки Дніпропетровщини – проти передачі січових ікон московським попам [відео]