Реанімаційний пакет Реформ

Під Радою розгорнули пляжні парасолі: пікетувальники вимагають скасувати депутатські канікули

Сьогодні роботу Верховної Ради блокували депутати з кількох політичних сил

Пікетувальники під Верховною Радою проводять акцію з вимогою скасувати канікули для нардепів. Про це йдеться на сторінці організації "Реанімаційний пакет реформ" у Facebook.

Як стало відомо, близько двох десятків активістів  розставили на площі Конституції перед ВР кілька пляжних лежаків, встановили сонцезахисні парасолі. Деякі з них також одягли на себе надувні камери для плавання. Таким чином мітингувальники вимагають нардепів скасувати канікули.

"Цим імпровізованим пляжем ми закликали народних депутатів вийти до нас, щоб відпочити перед робочим днем і продовжити виконувати функції найвищого законотворчого органу", – заявили організатори акції.

"Неприйняття цих важливих законопроектів на собі відчує суспільство, це може позначитися на економіці та боротьбі з корупцією та багатьох інших сферах", – переконані вони.

Кілька учасників акції тримають у руках плакати "Працюй стабільно – відпочивай спокійно", "Спершу реформи, потім канікули" та ін.

"Ми вимагаємо прийняти рішення Верховної Ради про продовження сесії до 2 вересня. У плані пленарних засідань – ще хоча б один пленарний тиждень. Є багато законопроектів, які необхідно ще ухвалити, наприклад, щодо співпраці з МВФ, щодо зниження тарифів, щодо спрощення умов ведення бізнесу. Є багато інших проблем, які треба вирішувати", – зазначив один з учасників акції Гліб Вишлінський, передає "Укрінформ".

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо сьогодні, 12 липня, Рада відкрилась із заблокованою президією. Минулого тижня представники фракцій ВО "Батьківщина" та Радикальної партії Олега Ляшка за підтримки ряду представників партії "Свобода" та позафракційних депутатів заблокували трибуну і президію у ВР.

Попередній матеріал
Детективи НАБУ затримали 3 чиновників "Укрзалізниці" за підозрою в організації шахрайських схем
Наступний матеріал
На Львівщині Opel врізався у велосипедистів, загинула дівчина

"Батьківщина" і Радикальна партія Олега Ляшка продовжують блокувати трибуну

Засідання Ради: Трибуну й президію охороняє коаліція

Рада працюватиме все літо, поточну сесію не закриватимуть – Гринів

Рада вирішила зібрати наступну сесію 6 вересня