мітинг_АПУ 5.ua

Під АП близько 200 активістів вимагали звільнення Шокіна

Мітингувальники вимагають якнайшвидше звільнити Шокіна та влаштувати прозорий конкурс на цю посаду

Під АП близько 200 активістів вимагали звільнення очільника ГПУ Віктора Шокіна. 

Громадські діячі облаштували сцену. З неї закликали Петра Порошенка не зволікати з відставкою генпрокурора та влаштувати прозорий конкурс на цю посаду. Серед вимог також не звільняти прокурорів, які працювали у команді заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе і не втручатися в роботу Центру протидії корупції.

На думку учасників акції, лише громадський тиск на владу дасть змогу очистити органи прокуратури від корупціонерів. Мітингувальники написали петиції Президенту і передали їх заступнику глави Адміністрації Президента Ростиславу Павленку. Саме він вийшов на вулицю і пообіцяв не залишити ці вимоги без уваги. 

"Кілька тижнів тому було оприлюднене звернення від родин Небесної сотні, адвокатів і поранених на Майдані стосовно подання Сергія Горбатюка на посаду Генпрокурора і публічного обговорення всіх кандидатур на посаду генпрокурора. Після цього нами була запущена петиція, яка на сьогодні вже набрала майже 10 тис. голосів", - повідомив адвокат родин Небесної Сотні Павло Дикань.

Заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко заявив: "Що стосується питання незалежних організацій, немає жодної справи. Немає жодної справи проти Центру протидії корупції. Всі питання, як нас запевнили, будуть розглянуті винятково цивілізовано".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 28 березня, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман запевнив, що завтра парламент розгляне відставку Шокіна.

Нагадаємо, 19 лютого Президент Петро Порошенко вніс пропозицію щодо надання згоди Верховної Ради на звільнення Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора. 22 лютого у парламенті зареєстрували відповідний проект постанови.

Попередній матеріал
Суд наклав арешт на рахунки компаній сина Януковича
Наступний матеріал
Microsoft показала, як працює система для виведення голограм співрозмовників
Теги:
Loading...

Гройсман анонсував дату розгляду відставки Шокіна

Шокін відмовився звітувати перед депутатами

Гройсман покликав Шокіна в Раду, де мають розглянути його відставку

В парламенті немає голосів для відставки Шокіна – прокурор Куценко

Гройсман повідомив, що наступного тижня Рада розгляне відставку Шокіна

У Раді зареєстрували подання Президента на звільнення Шокіна