Кадр із відео

Microsoft показала, як працює система для виведення голограм співрозмовників

Розробка дозволяє співрозмовникам бачити об'ємне зображення одне одного в режимі реального часу

Дослідницький підрозділ Microsoft Research показав роботу комунікаційної системи, яка може виводити ростові голограми співрозмовників. Такий підхід розробники назвали "голопортацією" (holoportation). Про це пише N+1.

Система дозволяє співрозмовникам за допомогою окулярів доповненої реальності Hololens бачити об'ємне зображення один одного в режимі реального часу. У демонстраційному відео представник компанії спочатку розмовляє з одним з колег і навіть намагається "дати п'ять" йому. Після цього він "спілкується" сам з собою, а також розмовляє з дочкою, яка перебуває на іншому майданчику. При цьому система може відтворювати трансляцію, дозволяючи в буквальному сенсі "увійти у спогади", зазначає головний герой демонстраційного ролика.

Видання зазначає, що раніше фахівці з Microsoft Research презентували систему доповненої реальності, яка під час відеодзвінків проеціює у приміщенні зображення співрозмовника у повний зріст, але вона хоч і не потребувала AR-окулярів, виводила насправді пласке зображення поверх наявних у приміщенні меблів. Водночас, "голопортація" потребує складнішого обладнання майданчиків, однак використовує 3D-моделі співрозмовників.

Попередній матеріал
Під АП близько 200 активістів вимагали звільнення Шокіна
Наступний матеріал
Чубаров анонсує зміни до Конституції в частині, що стосується Криму
Теги:
Loading...

До панорам Google додали перегони на собачих упряжках

Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом розпізнавання обличчя

Користувачі мережі за добу навчили "штучний інтелект" від Microsoft засадам поганого

Microsoft створила додаток, що може визначати породу собаки за фотографією