Петруненко: Підстав для порушення справи проти Кучми не було

  На 20-те січня переніс Апеляційний суд Києва розгляд скарги Гепрокуратури та потерпілої сторони - на рішення Печерського райсуду про незаконність порушення справи проти екс-президента Леоніда Кучми.
  Така ухвала колегії суддів через брак часу на ознайомлення з матеріалами справи. Мовляв, документи надійшли лише 5 січня - повідомляє "Інтерфакс". Нагадаємо, кримінальну справу проти екс-президента Кучми порушили  21 березня минулого року. Йому інкримінували перевищення влади та службових повноважень, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. 14 грудня Печерський суд Києва визнав незаконним постанову Генпрокуратури про порушення справи - за браком доказів.

  Віктор Петруненко, представник Леоніда Кучми: "Рішення Печерського суду законне, думаю, такого ж рішення дійде і суд апеляційний. Підстав для порушення справи проти Кучми не було".

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонгадзе: "Рішення Печесркього суду має бути скасоване, як незаконне. Печерський суд вдався до оцінки доказів, по друге, ніби-то не помітив низку підстав, які є осоновою для порушення кримінальної справи".
  Попередній матеріал
  Державний прапор підняла українська молодь на юнацьких олімпійських іграх в Австрії
  Наступний матеріал
  Двох журналістів убили у сирійському місті Хомс
  Теги: