Перша в Україні віртуальна консультація для платників податків відкрилася на Донеччині

  Перша в Україні віртуальна консультація для платників податків відкрилася на Донеччині. У місті Костянтинівці - інспектори податкової служби відтепер - розглядають питання і в он-лайн режимі. Для цього достатньо лише зареєструватися через Інтернет у програмі Скайп.

  Безкоштовно до костянтинівської податкової по Скайпу може подзвонити кожен - он-лайн консультація працює з дев’ятої ранку до вісімнадцятої вечора.

  Найпопулярніші серед платників податків питання – як заповнити декларацію про доходи, продати або купити майно, отримати спадщину та підготувати звітність в електронному вигляді. Раніше для отримання відповідей - людям необхідно було вистояти довгі черги у податковій. Нова послуга дозволяє отримати консультацію - просто удома.

  Лілія Павелко, Начальник Костянтинівської об’єднаної податкової інспекції: "Им очень сложно получить консультацию, они не знают куда обращаться, как обращаться. А здесь все просто: зашел в Интернет, нажал наш адрес и зашел, тебе ответил инспектор на нужный вопрос. Поэтому мы привлекаем мелкий бизнес, средний бизнес, и кроме того, что больше всего, это физические лица".

  Юлія Божко, журналіст "5 каналу": "Лише за два тижні роботи, он-лайн консультації по Скайпу отримали понад півсотні користувачів Інтернету. На великий подив інспекторів, зацікавилися послугами податкової не лише співвітчизники, а й жителі сусідніх країн СНД".

  Ганна Бондаренко, Старший податковий інспектор: "Нам начали звонить граждане из других государств, в частности из российской федерации звонил нам человек, который получил наследство на Украине и хотел узнать какие для него будут налоговые последствия".

  За опитуванням податківців, кожен другий мешканець міста - має можливість отримати Інтернет-консультації.  

  Тетяна Петрушина, Підприємець м. Костянтинівка: "Людям удобно будет. Не идти сюда лишний раз, не ехать, не бежать, дома сел и посмотрел то, что тебе надо".

  Тетяна Кучер, Головний спеціаліст комунального господарства м. Костянтинівка: "Для пользователей Интернета, у кого это есть на столе, это конечно очень облегчает, хотя наши бухгалтерии не всегда оснащены передовыми технологиями, и не у всех есть интернет".

  Поштовхом для впровадження он-лайн консультацій стало заплановане скорочення штату інспекторів. До кінця року податкових у регіоні поменшає на чверть. Одразу за Костянтинівкою он-лайн консультації по Скайпу запровадять у Маріуполі та Донецьку.

  Юлія Божко. Євген Гончаренко,  Донеччина, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Нова ілюмінація з`явиться у центрі Києва
  Наступний матеріал
  Ситуація в Тріполі станом на 25.08.2011
  Теги: