Авто на іноземній реєстрації
Авто на іноземній реєстрації actual.today

Період пільгового розмитнення "євроблях" скінчився: тепер акцизний податок буде за повною ставкою

  В останній день дії вищезгаданої знижки на акцизний податок – 22 лютого – всі митниці ДФС працюватимуть до 24 години

  Сьогодні, 22 лютого, закінчується термін пільгового періоду, під час якого можна було зі знижкою 50% легалізувати в Україні авто на іноземній реєстрації. Про таке повідомив "УНІАН".

  Слід зазначити, що розмитнити автомобіль можна і після 22 лютого, проте доведеться сплачувати акцизний податок за повною ставкою.

  Уряд, Президент та профільний парламентський комітет зайняли єдину позицію, згідно з якою було ухвалено рішення не продовжувати цей пільговий період застосування знижки, заявив заступник міністра фінансів України Сергій Верланов.

  "22 лютого означає кінець так званого пільгового періоду для розмитнення автомобілів, пільговий період - це 50-відсоткова знижка на акцизний податок. З 23 лютого по 23 травня діятиме загальний режим розмитнення цих авто за повною ставкою акцизного податку, і вже з 24 травня ті, хто своєчасно не виконав митні формальності, платитимуть доволі серйозні штрафи, мета яких – припинення обороту використання таких автомобілів на території України", – наголосив Верланов.

  Виконувач обов'язків заступника голови Державної фіскальної служби України (ДІС) Віктор Кривицький заявив, що в останній день дії вищезгаданої знижки на акцизний податок – 22 лютого – всі митниці ДФС працюватимуть до 24 години.

  У ДФС повідомили, що в період з 25 листопада 2018 року і до 19 лютого цього року за новими правилами було розмитнено майже 195,2 тисячі автомобілів на єврономерах на суму понад 12 мільярдів гривень.

  Мінфін розглядає два варіанти подальшої долі нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації, зокрема, їх продаж на запчастини або вивезення за межі території нашої країни.

  "Ми бачимо дві опції. Це вивезення автомобілів за межі території України. Другий варіант – фактично продаж цих автомобілів на запчастини", – пояснив Кривицький.

  Попередній матеріал
  Підрив на полігоні на Київщині: у військовій прокуратурі розповіли, що вибухнуло
  Наступний матеріал
  Будуть виконувати миротворчі місії: Білий дім назвав кількість військових США, які зостануться в Сирії

  Операція "легалізація": скільки авто на єврономерах розмитнили та що буде після закінчення пільгового періоду

  Що робити власникам автівок на єврономерах після закінчення терміну розмитнення – подробиці

  Пільговий період розмитнення авто на "єврономерах" добігає кінця: скільки вже сплатили до бюджету

  Кабмін спростив процедуру розмитнення "євроблях" – подробиці

  Кошти від розмитнення авто на єврономерах спрямують на індексацію пенсій – Президент

  В Україні розмитнили понад 65 тисяч "євроблях": скільки мільярдів уже надійшло в держбюджет