5.ua

Лікар розповів, як часто потрібно проводити діагностику серця дорослим та дітям

В ефірі "Час:Online" на сайті 5.UA Володимир Жовнір розповів про те, які симптоми можуть свідчити про те, що в дитини розвивається захворювання серця

За словами лікаря Володимира Жовніра, мінімум один раз на рік потрібно проходити перевірку у лікаря на виявлення кардіологічних проблем. Про це головний лікар "Центру дитячої кардіології та кардіохірургії" розповів в ефірі "Час:Online" на сайті 5.UA.

"Я думаю, що мінімум один раз на рік потрібно звертатися до кардіолога", – зазначив лікар.

За словами Володимира Жовніра, аби попередити кардіологічні захворювання у дітей, варто щонайменше раз на рік проводити огляд у педіатра.

"Діти дуже швидко ростуть, дуже швидко все змінюється і, думаю, як мінімум раз на рік треба показуватися педіатру і просити, щоб детально оглянули серце, послухали як мінімум на наявність шумів, зробили електрокардіограму, подивилися аналізи, рентгенівський знімок, при необхідності зробили УЗД серця", – розповів лікар та додав, що одним із перших симптомів, які засвідчують, що дитина має проблеми з серцем, може бути відмова від їжі.

"Як не дивно, одним із перших симптомів, які свідчать про те, що у дитини проблеми із серцем – це може бути відмова від їжі. Поганий кровообіг призводить до гіршого кровопостачання у кишечнику і дитина починає відмовлятися від їжі, у неї починається здуття живота, дитина не набирає вагу. Іншими симптомами може бути колір шкіряного покриву".

Варто зазначити, що в ефірі "Час: Online" на 5. UA лікар Володимир Жовнір розповів, як впливає стиль життя та спадковість на здоров'я майбутньої дитини.

Попередній матеріал
ГПУ просить Канаду допомогти знайти справжніх авторів книги Януковича
Наступний матеріал
Від сьогодні у п'яти районах Києва почнуть відключати гарячу воду
Loading...

Вірусні інфекції, екологія та стиль життя: лікар розповів, звідки у новонароджених серцево-судинні захворювання

Лікар назвав головні причини серцевих захворювань у дорослих

Як рятують дитячі серця: унікальні методи від українських кардіологів