5 канал

Перешкоджання Росії у допиті Януковича не завадить слідству щодо злочинів проти Майдану - Петренко

Міністр запевнив, що українська сторона виконує всі необхідні процедури для того, щоби подальші рішення у цих справах були законними

Перешкоджання з боку Росії в проведенні допиту Януковича не стане перепоною для українських правоохоронців у проведенні слідства щодо злочинів проти Майдану. Про це в ефірі "5 каналу" заявив міністр юстиції України Павло Петренко. Він наголосив, що українська сторона виконує всі необхідні процедури для того, щоби подальші рішення у цих справах були законними.

"Для українського слідства і для українських правоохоронних органів у зв'язку з тим, що ці справи розглядаються проти Януковича в процесі заочного кримінального провадження, це не буде перепоною, навіть якщо Російська Федерація почне не виконувати, скажемо так, конвенцію, або не надавати цю інформацію, що доступ до проведення слідчих дій на цій території українським слідчим. Але ми виконуємо всі процедури для того, щоб рішення, яке буде винесене і відповідний вирок, який буде винесений проти фігурантів даної справи, був абсолютно законним", - заявив Петренко.

Напередодні стало відомо, що Міністерство юстиції України направило запит до мін’юсту РФ щодо надання міжнародної правової допомоги стосовно організації допиту як свідків екс-президента Віктора Януковича та колишнього командувача внутрішніх військ Станіслава Шуляка в межах провадження стосовно п'яти екс-беркутівців, підозрюваних у масових вбивствах активістів Майдану.

Попередній матеріал
Дональд Трамп – офіційно кандидат у президенти США від Республіканської партії
Наступний матеріал
Полтавську ОВК у вівторок двічі "мінували"  - "Опора"

Україна домовляється з мін'юстом РФ про допит Януковича у справі екс-"беркутівців"

САП займатиметься справами Януковича після листопада 2017 року – Холодницький

Матіос: Два екс-чиновники Нацбанку затримані за участь у злочинній організації Януковича

Австрія запропонувала допомогти повернути активи часів Януковича – ГПУ

Обшук у Клюєва: Луценко продемонстрував "накопичене" за часів Януковича

Розслідування: радником голови Запорізької ОДА став "особистий бухгалтер Януковича"