Передвиборчі обіцянки депутатів зберуть в енциклопедію

  Обіцянки депутатів-мажоритарників збирають в енциклопедію. Інтернет-проект має назву "Татупедія", перша частина слова - це "депутат" навпаки. На сайті зберуть усі обіцянки народних обранців 7-го скликання, озвучені під час перегонів.

  Ідеться про їхні заяви з офіційних передвиборних програм, у ЗМІ та в агітках. Мета авторів "Татупедії" - перевірити, які обіцянки парламентарій не виконав, а відтак - притягнути його до "політичної відповідальності". Зібраний матеріал організатори проекту друкуватимуть у місцевій пресі, де обирався той чи інший депутат. Надіслати до "Татупедії" інформацію про передвиборні обіцянки народних обранців може кожен українець.

  Микола Філонов, головний редактор інтернет-видання "Свобода слова в Україні": "Якщо наш цей проект маленький стане таким щабелем, щоб створити громадянське суспільство, і ми змусимо депутатів працювати на округах не тільки у виборчий період два-три місяці, а будем стимулювати, щоб вони працювали і в міжвиборчий період робили якісь добрі справи - це буде дуже чудово".

  Попередній матеріал
  Австралійських аборигенів офіційно визнали корінним населенням країни
  Наступний матеріал
  Сьогодні стартує новий раунд перемов Ірану з МАГАТЕ
  Теги:
  Loading...