5.ua

Перед вечірнім засіданням активісти знесли до Ради автомобільні шини

  Під Верховною Радою з'явилися автомобільні шини. Таким прозорим натяком мітингувальники вирішили підвищити мотивацію народних депутатів, які під час ранкового засідання не спромоглися остаточно ухвалили люстраційні закони або ж принаймні внести до порядку денного закон про відкриті списки на парламентських виборах.


  З боку силовиків під стінами парламенту несе варту добровольчий батальйон "Київ-1". Наразі немає повідомлень про конфлікти або ж сутички, проте кілька годин тому обурений натовп радикально зустрів народних обранців, які з'явилися на вулиці. Їх облили водою та закидали яйцями, окремі мітингувальники вдалися навіть до стусанів.

  Натомість, депутати, серед яких були представники Партії регіонів та позафракційні, бідкалися – мовляв, вони постраждали за правду, адже вони не ховалися від людей та не вийшли із Ради через підземні коридори, як деякі їхні колеги. Також активісти намагалися дізнатися – на які гроші народні обранці купують дорогі автівки, якими роз’їжджалися під час перерви у роботі парламенту. Втім, відповідей від слуг народу люди так і не дочекалися.

  Нагадаємо, сьогодні о 13:00 під Верховною Радою знову зібрався Автомайдан.
  Попередній матеріал
  У Слов'янську та Краматорську сапери знешкодили більше 3-х тис. вибухових зарядів
  Наступний матеріал
  Лукашенко хоче струснути керівників "на повну котушку"
  Loading...