Twitter / IT Sector Харьков

Пенсіонери і яйцепад: активісти завадили пікету прихильників комуністки Александровської

У Харкові активісти "Азова" і "Правого сектора" закидали яйцями прихильників комуністки, тож поліція зібрала тих у автобус і відвезла подалі

Під стінами прокуратури Харківської області сьогодні мітингували на підтримку і проти пійманої на підкупі чільниці харківських комуністів Алли Александровської. Про це повідомляє місцеве видання "Городской дозор".

Учасники пікету на підтримку комуністки прийшли з плакатами: "Стоп беззаконню! Свободу Аллі Александровській", "Ні політичним репресіям!", "Руки геть" тощо. Всього їх були близько п'ятнадцяти, здебільшого – пенсіонерів із надрукованими плакатами.

Близько тридцяти активістів прийшли з протилежною метою – вимагати якнайшвидшого суду над Аллою Александровською. Вони зібрались ще раніше за комуністів. Серед них були здебільшого молоді чоловіки і дівчата, які тримали рукописні плакати з гаслами: "Злодійка повинна сидіти в в'язниці!", "Алла прощай!", "Комуняку – на гіляку!", "Комуняки про#рали СРСР, про#руть і Україну!" У них помічені прапори і символіка "Правого сектора" та Цивільного корпусу "Азов".

Між групами мітингувальників вишикувався кордон правоохоронців, щоб ті не перетиналися і не провокували конфліктів. Зі слів очевидців, активісти почали закидати групу підтримки комуністки яйцями, а один з азовців відібрав плакат у комуніста. Після цього правоохоронці були змушені запхати комуністів в автобус і відвезти геть. Після цього активісти заспівали гімн і також покинули місце подій. На місці залишись зім'яті і кинуті плакати комуністів.

За попередньою інформацією, в п'ятницю, 8 липня о 10:00 в Апеляційному суді Харківської області буде розглядатися скарга захисту на запобіжний захід для екс-нардепа Алли Александровської, якій загрожує десять років в'язниці. Сьогодні ж Харківська міськрада виступила за позбавлення екс-комуністки Александровської звання почесного громадянина, однак міський голова Кернес відмовився ставити відповідне питання на голосування.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За перевезення зброї з Росії бойовика посадили за грати на 11 років
Наступний матеріал
Звільненого із полону полковника Без’язикова привезли в реабілітаційний центр
Loading...

Міськрада за позбавлення екс-комуністки Александровської звання почесного громадянина, Кернес – проти

Майно забороненої КПУ переписали на сина харківської комуністки Александровської

Головну комуністку Харкова посадили за ґрати на два місяці

У Харкові перейменують 180 площ та вулиць із комуністичними назвами