Пенітенціарна служба заявляє, що ніхто не чинив тиск на екс-співкамерницю Тимошенко

  Працівники Качанівської колонії не чинили тиск на спів-камерницю Юлії Тимошенко. Принаймні, у цьому запевняє пенітенціарна служба.

  Там повідомили, після оприлюднення захисником екс-прем’єра Сергієм Власенком листа Юлії Абаплової - провели службову перевірку, опитали співробітників колонії та ув`язнених. Утім інформація ані про тиск на засуджених, ані про утримання Юлії Абаплової у карцері протягом п`яти місяців не підтвердилася, наголосили у відомстві.

  Оксана Кошлач, заступник начальника Качанівської колонії: "Вы все прекрасно понимаете, что мы служащие, которых контролирует вышестоящие органы и каких-либо нарушений прав человека, в особенности Юлии Владимировны, даже быть не могло. Если защитники знали о данном факте, почему именно вчера, по прошествии такого времени  это заявление было опубликовано".

  Нагадаю, лист співкамерниці Тимошенко Сергій Власенко продемонстрував напередодні. У ньому Абаплова розповіла, що її під приводом виведення на прогулянку регулярно опитував начальник оперативного відділу колонії. Також Власенко сказав, що на Абаплову чинився тиск, і її протягом 5-ти місяців утримували у карцері.

  Попередній матеріал
  Стартує міжнародний кінофестиваль "Молодість"
  Наступний матеріал
  Партія регіонів розказала журналістам про парламентські перегони
  Теги: