Стартує міжнародний кінофестиваль "Молодість"

  Близько трьох сотень стрічок покажуть на 42-му міжнародному кінофестивалі "Молодість". Із них щонайменше півсотні будуть українськими.

  Фільмом-відкриттям буде відреставрована сатирична комедія Миколи Шпиковського "Шкурник" . Це історія про пристосування людини до ідеологій під час громадянської війни у 1917 році. Німий фільм відзняли у 20-х роках минулого століття, довгий час він був під забороною. В Національній опері його покажуть під музичний супровід симфонічоного оркестру. За головну нагороду фестивалю - "Скіфського оленя" змагатимуться короткометражки, студентські фільми та повнометражні картини. У позаконкурсній програмі глядачів потішать європейськими фільмами та проведуть три ночі короткого метра, та покажуть фільми за участі Богдана Ступки.

  Андрій Халпахчі, генеральний директор МКФ «Молодість»: "Національний конкурс короткого метру а також українські прем’єри. Думаю що ми порадуємо вас багатьма фільмами, які вперше будуть показані - нові готові стрічки".

  Іван Козленко, заступник генерального директора Національного центру Олександра Довженка: "Фільм цей має просто легендарний шлейф за собою тягнув, бо фільм вважається одним із антирежимних фільмів. Він знятий у фарсовій манері - це гротескова кінокомедія, але якщо глибше копати - це пастка на радянську владу".

  Попередній матеріал
  Не вщухають акції протесту в мусульманському світі [відео]
  Наступний матеріал
  Пенітенціарна служба заявляє, що ніхто не чинив тиск на екс-співкамерницю Тимошенко
  Теги: