5 канал

Пашинський розповів, яким чином збільшать кількість військових на перередовій

Генеральним штабом та Міністерством оборони розроблена програма – зменшення тилових частин і за їх рахунок збільшення частин на передовій

Таке в ефірі "5 каналу" під час програми "Інформаційний день" заявив голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони, заступник голови фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський.

"Проблема існує, у нас дуже висока чисельність, але структура чисельності не відповідає тим викликам, які зараз стоять перед нами. Генеральним штабом та Міністерством оборони розроблена програма – зменшення тилових частин і за їх рахунок збільшення частин, так званої, першої лінії. Ця програма реалізується, але не швидко. Тому що, припустимо, людина служить у ППО у Львівській області, треба продумати ситуацію, щоб не знижуючи боєздатність, все-таки збільшити компонент, який служить у тих військових частинах, які беруть реальну участь у бойових діях на Сході. Ви знаєте, там йде ротація, ця ротація має бути планова, і якомога більше наших військовослужбовців повинно мати бойовий досвід", - зазначив Пашинський.

Нагадаємо, Генеральний штаб Збройних сил України має намір у вересні внести на розгляд Президенту України проект акту щодо демобілізації військовослужбовців, призваних у шосту хвилю мобілізації, для того, щоб у вересні-жовтні основна частина військових була демобілізована.

Попередній матеріал
Джемілєва висунули на здобуття премії Сахарова "За свободу думки"
Наступний матеріал
У Києві ліквідували угруповання торговців синтетичними наркотиками

Лисенко щодо демобілізації: "Передова у нас не залишиться голою"

Генштаб: Основну частину військових 6-ї хвилі планують демобілізувати в жовтні 2016 року