Новое время

Генштаб: Основну частину військових 6-ї хвилі планують демобілізувати в жовтні 2016 року

  Генеральний штаб Збройних сил України має намір у вересні внести на розгляд Президенту України Петру Порошенко проект акту щодо демобілізації військовослужбовців, призваних у шосту хвилю мобілізації, для того, щоб у вересні-жовтні основна частина військових була демобілізована

  Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника головного управління персоналу, заступник начальника Генштабу генерал-майор Володимир Талалай.

  "Якщо не буде погіршення військово-стратегічної обстановки, у вересні передбачається внести на розгляд Президенту України проект відповідного нормативного акту, почати звільнення 6-ї черги в поточному місяці і основну частину мобілізованих військовослужбовців звільнити в жовтні 2016 року", - йдеться у повідомленні.

  Таким чином, роз'яснюють в Генштабі, всі військовослужбовці під час мобілізації, що не виявлять бажання залишитися в рядах Збройних Сил України, будуть звільнені в установленому порядку.

  Наразі в органах військового управління та військових частинах розробляються списки і плани-графіки звільнення особового складу. Це буде поступовий процес, з метою недопущення зниження боєготовності підрозділів, поступового звільнення і здачі посад, бойової техніки і майна.

  Звільнені в запас військовослужбовці в обов'язковому порядку будуть зараховані в оперативний військовий резерв першої черги, також пояснили в Генштабі.

  Нагадаємо, черговий осінній призов на строкову службу до Збройних сил України запланований на жовтень-листопад цього року.

  Попередній матеріал
  Аналітик: Російські підприємства, щоб обійти санкції, реєструються у європейських країнах
  Наступний матеріал
  ОБСЄ виділить 300 тисяч євро на навчання поліцейських
  Теги:
  Loading...
  Генштаб взявся за розробку проекту указу про демобілізацію шостої хвилі

  Генштаб взявся за розробку проекту указу про демобілізацію шостої хвилі

  Порошенко: Демобілізованих військових замінюватимуть не новими мобілізованими, а контрактниками

  Порошенко: Демобілізованих військових замінюватимуть не новими мобілізованими, а контрактниками