Нацгвардійці

Парад, нові броньовики та подарунки: як бригада Нацгвардії День народження святкувала

Гвардійці святкують другу річницю рідного підрозділу

Бійці бригади швидкого реагування Нацгвардії по-армійськи відзначили другу річницю створення підрозділу. День народження відбувся з парадом і почесним караулом, а також цінними подарунками, передає кореспондент "5 каналу". 

На плацу бригади швидкого реагування в Гостомелі підрозділ майже в повному складі - понад 1 тисяча солдатів і офіцерів. Гвардійці святкують другу річницю рідного підрозділу. Після привітань від командувача вступне слово бере комбриг, який з підрозділом від початку створення.

"У нас повірили, нам надали таку можливість - захищати нашу Державу. І я від себе особисто, і від вас обіцяю нашому народу, що ми не підведемо, і з гідністю виконаємо всі поставленні завдання", - каже командир бригади швидкого реагування НГУ Олександр Волошин.

З бойовим прапором на чолі і почесною вартою гвардійці крокують урочистим маршем. Настає черга подарунків. Кращі солдати та офіцери отримують відзнаки і чергові звання від командувача Нацгвардії, а МВС презентує гвардійцям 25 броньовиків "Варта" на базі вантажівок МАЗ.

Нацгвардія
/
Нацгвардійці
/
Нацгвардійці
/

Командувач Національної гвардії анонсує, що найближчим часом бригаду підсилять безпілотною авіацією.

"На сьогоднішній день ми піднімаємося трошки вище. Нам треба простору, й інші системні підходи. Авіація нам потрібна, і я впевнений, що не тільки іноземні виробники можуть претендувати на зайняття цього місця а й наші українські. Є серйозні літальні апарати, які виробляються і Дніпропетровську, і в Харкові", - зазначає командувач Національної гвардії України Юрій Аллєров.

Нині військові активно формують другий батальйон оперативного призначення. Піхоту очолив колишній морпіх Анатолій Мозговий. Він 16 років у Збройних силах, пройшов бої на Донбасі від Станиці Луганської до Широкиного, закінчив військовий ВНЗ.

"Наша мета - звільнити нашу державу від іноземних військ, знову привезти все до конституційного ладу і повернути Автономну республіку Крим", - підкреслив Анатолій.

З нагоди свята командири оголосили гвардійцям вихідний. Як бійці вирішили його провести – дізнавайтеся у сюжеті:

З Гостомеля, Дмитро Мороз, Валентин Стрельцов, "5 Канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Гарячі будні гірської піхоти ЗСУ: масштабні навчання з бронетехнікою та бойовою стрільбою – фото

Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/
Гарячі будні гірської піхоти
/

Попередній матеріал
Gocamp: волонтери зі 140 країн світу з'їжджаються в Україну, аби навчати англійської
Наступний матеріал
У Китаї народились панди-двійнята: як розважаються малята в інкубаторі – відео