Стрес
Стрес Depositphotos

Пандемія COVID-19 може призвести до кризи психічного здоров'я людства – ООН

  Читайте по-русски
  Раніше в ООН заявили, що через пандемію коронавірусу цьогоріч приблизно чверть мільярда людей на планеті може постраждати від голоду

  Пандемія коронавірусу може спровокувати кризу психічного здоров'я у світі. Про це заявили в Організація об'єднаних націй, передає "Радіо Свобода".

  Там наголосили, що захист фізичного здоров'я є першорядним завданням у перші місяці пандемії, але психічне здоров'я буде важливою складовою одужання.

  "Проблеми психічного здоров'я, зокрема депресія і тривожність, є однією з найбільших причин нещасть у нашому світі. Після десятиліть занедбаності і недостатнього інвестування в послуги з психічного здоров'я пандемія COVID-19 зараз уражає сім'ї додатковим психічним стресом. Навіть коли пандемія буде під контролем, горе, тривога і депресія далі впливатимуть на людей", – сказав генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

  В ООН зазначили, що чимало людей бояться, що вони чи їхні близькі заразяться або помруть, а фізичне дистанціювання додає стресу.

  Крім того, люди стикаються з економічними потрясіннями, втрачаючи або ризикуючи втратити свої доходи і засоби для існування. ООН попереджає, що це може призвести до самогубств.

  Медичні працівники, які лікують хворих на COVID-19 і стають свідками смерті, також у стресовій ситуації. У кількох країнах самогубства скоїли саме медичні працівники.

  Також криза позначається на дітях – соціальна ізоляція, перерва в навчанні, стрес у сім'ї і невпевненість у майбутньому.

  Нагадаємо, згідно з аналізом Всесвітньої продовольчої програми ООН, через пандемію коронавірусу тільки цьогоріч приблизно чверть мільярда людей на планеті можуть постраждати від голоду.

  Попередній матеріал
  Тюрми в умовах пандемії: Мін'юст планує впровадити дострокову амністію – кого можуть звільнити
  Наступний матеріал
  МОЗ: Медикам уже почали перераховувати доплати за квітень
  Loading...

  В ООН прогнозують голод для майже чверті мільярда людей через пандемію коронавірусу

  Кулеба в ООН нагадав, що агресія Росії проти України триває довше, ніж Друга світова

  Втрати від скорочення кількості туристів можуть сягнути більш як трильйона доларів – ООН

  ООН закликає притягнути до відповідальності винних у масових заворушеннях 2 травня в Одесі

  Кулеба розповів, як Україна в ООН обломила спробу РФ домогтися послаблення санкцій

  В ООН застерігають про загрозу масштабного голоду через коронавірус