5 канал

Палкого прихильника "ХНР" та "русской вєсни" заґратували без права внесення застави

Напередодні чоловіка спіймали на кордоні з РФ – намагався втекти

Київський райсуд Харкова за клопотанням прокуратури ухвалив взяв під варту ідеолога "русской вєсни" Єгора Логвінова. Відповідне рішення діятиме до січня 2017 року без права внесення застави. Про це повідомляє "5 канал".

На засіданні суду адвокат Логвінова наполягав, що оголошена підозра за статтею 109 є необгрунтованою, мовляв підзахисний не ухилятиметься від слідства. Натомість, суд задовольнив прохання прокуратури.

"Ми зазначили у своєму клопотанні кілька ризиків: це можливість переховування від слідчих органів, друге – людина може продовжувати на свободі протиправну діяльність. Стаття 109 Кримінального кодексу України передбачає лише один вид запобіжного заходу – тримання під вартою", – зазначила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Нагадаємо, 31 жовтня, за кількадесят метрів від українсько-російського кордону прикордонники затримали Логвінова, який намагався втекти до РФ. За день до того Київський райсуд Харкова випустив його з-під варти під заставу 240 тисяч гривень.

Як відомо, Єгор Логвінов – організатор проведення референдуму щодо федералізації регіону, учасник захоплення Харківської ОДА, якого затримали ще навесні 2014 року. Чоловік два роки провів в СІЗО, проте слідство не оголосило йому підозри.

Попередній матеріал
У Києві спалахнула пожежа: врятовані двоє осіб
Наступний матеріал
Канадська провінція проголосила рік українців та запровадила офіційне свято – посол

На кордоні з РФ затримали ідеолога "русской вєсни", що намагався втекти від слідства

Чотирьох "антимайданівців" за спробу перетворити Харківщину на "ХНР" засудили до тюремного ув'язнення