www.rbc.ua/ukr

Отруєння алкоголем на Харківщині: Кількість померлих зросла до 25 людей

Серед мешканців Харківської області загалом зареєстровано вже 57 випадків отруєнь сурогатом алкоголю

Від отруєння неякісним алкоголем у Харківській області загинули вже 25 людини. Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби в Харківській області.

"Станом на 17:00 годину 28.09.2016 серед мешканців Харківської області зареєстровано 57 випадків отруєнь сурогатами алкоголю. Із загальної кількості постраждалих 25 осіб померло.

Крім того, за даними ГУ Держпродспоживслужби, в місті Лиман Донецької області зареєстровано 9 випадків отруєння сурогатами алкоголю, із них 5 завершились летально.

"За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, серед мешканців мікрорайону Тернівка міста Миколаєва у період з 21.09.2016 по 24.09.2016 померло 5 осіб, за результатами судмедекспертизи у померлих виявлено в крові метанол", – додається у повідомленні. 

Нагадаємо, сьогодні, 28 вересня, на Харківщині поліція затримала жінку, яка продавала отруйний алкоголь у власному магазині.

Попередній матеріал
"Час.Підсумки дня": Чому розслідування загибелі рейсу MH-17 наразі не стане вироком режиму Путіна
Наступний матеріал
В'ятрович щодо заяви ізраїльського президента: Радянські міфи мають великий вплив на формування суспільної думки у цій країні

На Харківщині поліція затримала жінку, яка продавала отруйний алкоголь у власному магазині

Отруєння горілкою на Харківщині: померло вже 23 людини

Поліція відкрила кримінальне провадження через отруєння підробною горілкою у Миколаєві

Алкогольне отруєння на Харківщині: Кількість померлих знову зросла