5.ua

Освітні та дошкільні заклади Донбасу активно готуються до навчального року

  У звільнених від російських бойовиків містах східних регіонів України нині триває активна підготовка закладів освіти до нового навчального року: відбудовуються школи, дитячі садочки. Всі зусилля Уряду спрямовані на те, аби 1 вересня діти Донецької та Луганської областей змогли піти до школи.
  Про це повідомляє прес-служба Міносвіти 27 серпня

  Так повідомляється, що заклади освіти на звільненій від терористів частині Донецької області готові до початку нового навчального року. До 20 серпня дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади отримали акти готовності.

  "Із 557 власних котелень підготовлено 361 (64,8%), у тому числі 263 у загальноосвітніх навчальних закладах (63,1%), 113 у дошкільних закладах (92,5%), 7 у позашкільних закладах (100%), 7 у закладах обласної комунальної власності (53,8%). У Донецькій області функціонують 15 інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (908 дітей)", - зазначили у відомстві.

  Разом з тим, під час активних дій АТО пошкодження різного ступеню отримали 174 закладів освіти, з них 45 дошкільних, 98 загальноосвітніх та 5 позашкільних навчальних закладів, 12 професійно-технічних навчальних заклади, 14 вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. У містах і районах по закінченню воєнних дій розроблюються заходи щодо відновлення будівель навчальних закладів.

  На території Луганської області нині функціонують 549 дошкільних навчальних закладів. 22 дошкільних навчальних закладів частково пошкоджено (різна складність пошкодження).

  "У 2014/2015 навчальному році з 678 денних загальноосвітніх навчальних закладах з 1 вересня розпочнуть навчання 246 загальноосвітніх навчальних закладів. 74 загальноосвітніх навчальних закладів частково пошкоджено (різна складність пошкодження). У системі освіти – 7 інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (3 дитячі будинки та 4 школи-інтернати), в них дітей – 346 дітей", - повідомили у відомстві.
  Раніше повідомлялось про тривалість навчального тижня у школах.
  Попередній матеріал
  За добу українські війська знищили 225 бойовиків та 8 одиниць техніки - речник АТО
  Наступний матеріал
  До добровольчих батальйонів та у Нацгвардію доправлено нову техніку та зброю
  Loading...