5.ua

Остаточний вирок "антифашистам" оголосять у понеділок [відео]

  Замість лайки - вибачення, замість боксерської стійки - смиренний погляд. Усе - через мирову угоду, яку вирішили підписати підсудні і потерпілі.

  Лариса Радуцька, головуюча суддя: "Відповідно до умов угоди, Тітушко і ко зобовязувалися публічно вибачитися перед потерпілими".

  Троє з підсудних - вибачилися, і не лише перед потрепілими  - а й перед усіма журналістами.

  На попередніх засіданнях лише один з підсудних - Михайло Пшук, якому вже доводилося сидіти за гратами - визнавав свою провину. Підписавши мирову - у нападі на журналістів зізналися ще двоє.

  Вадим Тітушко: "Что для меня мировая - возможность на свободе гулять, а не сидеть в тюрьме".

  Владислав Содель, журналіст: "Це вибачення створило прецедент - це вперше".

  Фотокореспондент Владислав Содель фотографував 18 травня, чим і роздратував підсудних, фотографує і тепер - у судовій залі, коли його нападники вибачаються. Підписуючи мирову угоду - журналістістське подружжя сподівалося поставити крапку у судовій тяганині.

  Ось вона - четверта крапка, про яку говорять журналісти. Наймолодший підозрюваний - Андрій Ярошенко - підписувати морову угоду відмовився. Боротиметься в суді і далі.

  Витримавши дистанцію, чи то адвокат, чи то представник підсудного пояснив - вони не погоджуються зі статтями, які інкримінують у суді.

  На цього хлопця чекає ще не одне судове засідання. Його ж троє товришів уже в понелілок довідаються - чи візьме до уваги суд умови підписаної угоди. За цим документом, двоє підсудних отримують по півтора роки умовного терміну і сплачують по 4 тисячі гривень компенсації. Грошова застава у розмірі 23 тисяч, яку Вадим Тітушко свого часу сплатив суду, має покрити матеріальні та моральні збитки журналістів. А сам підсудний, у разі отримання двох років умовно, обіцяє довести свою законослухняність. І зарікається: на політичні акції - більше ні ногою.

  Ірина Герасимова, Як Доброносов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Українські кардіохірурги опанували новітній спосіб лікування [відео]
  Наступний матеріал
  Найгарніша тюремниця Дніпропетровщини [відео]
  Теги: