5.ua

Найгарніша тюремниця Дніпропетровщини [відео]

  Дефіле у службовій формі, у ділових костюмах та вечірніх сукнях. До конкурсу дівчата готувалися кілька тижнів: підібрали найліпші фото для презентації, вчили вірші та пісні. Вікторія Балабан із Кривого Рогу розказує - на конкурс її випроваджували усім відділом кримінально-виконавчої інспекції.

  Вікторія Балабан, учасниця конкурсу: "Обсуждали до мельчайших подробностей - какое платье, какие сережки, какие туфли, какая форма, какой ролик, какое стихотворение выбрать. Все репетиции проходили на совещании с утра".

  Щоби вразити журі, дівчата співали, декламували вірші Шевченка, та відповідали на каверзні запитання - що робити, якщо перед діловою зустріччю забризкала автівка…

  Учасниця конкурсу: "Ну, я зебегу в первый попавший бутик, наверное, и сразу же шото себе прикуплю".

  Звання Міс пенітенціарної служби здобула Вікторія Балабан - майор із чотирнадцятирічним стажем. Переможниці вручили постільну білизну, копірувальний апарат та гроші.

  Вікторія Балабан, учасниця конкурсу: "Мой ребенок очень хотел, чтоб я победила. Я сегодня, когда выезжала на этот конкурс, я ей слёзно обещала, что я это сделаю".

  Олександр Ведмідський, заступник начальника управління пенітенціарної служби в Дніпропетровській області: "Конечно же, никто другой, как женщина, не может дать то тепло и любовь, которое повлечет в дальнейшем перевоспитание осужденных, которые попали к нам, в места лишения свободы, к сожалению".

  Міс пенітенціарної служби Дніпропетровщини у жовтні поїде на всеукраїнський конкурс до Києва. Для нього Вікторію Балабан готуватиме особисто керівник обласного управління.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Остаточний вирок "антифашистам" оголосять у понеділок [відео]
  Наступний матеріал
  Аншлаг на покупку-продаж перед початком дії ліміту на готівковий розрахунок [відео]
  Теги: