Опитування: найбільші вороги преси - Азаров, Янукович і Захарченко [відео]

  Ворогом преси номер один цьогоріч оголошено прем`єр-міністра - за результатами дослідження Інституту масової інформації, проведеного спільно із незалежною медіапрофспілкою.

  Микола Азаров - який очолює уряд і, водночас, Партію регіонів - переміг у номінації, адже журналісти вважають Кабінет міністрів найбільш закритою держустановою, у якій перешкоджають роботі працівникам ЗМІ. Друге місце посів Президент Віктор Янукович - за так зване "покращення" свободи слова та постійне зростання кількості нападів на журналістів. Третім ворогом преси став міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко - за участь міліції у перешкоджанні професійній діяльності працівників ЗМІ. Визначали ворогів більше ста медіаекспертів та журналістів з усіх регіонів України.

  Оксана Романюк, представник міжнародної організації "Репортери без кордонів": "Дев`ять із десяти людей, які потрапили в топ-десятку ворогів преси, є діючими чиновниками або депутатами".

  Вікторія Сюмар, директор Інституту масової інформаці: "Відповідальність має мати ім`я. Коли не просто говориться про тенденції, що українська влада залишається закритою, що влада не реагує і не виконує свої обов`язки і не забезпечує розслідування злочинів проти журналістів. В кожного порушення є своє ім`я".

  Попередній матеріал
  Байкер-екстремал вирішив подолати 20 тис. км. на мотоциклі "Дніпро"
  Наступний матеріал
  Турецька поліція почала арешти іноземців-"підбурювачів" протестів [відео]
  Теги: