People’s Project завершує свій ювілейний сотий проект
People’s Project завершує свій ювілейний сотий проект peoplesproject.com

Операція "Світло": центр волонтерів завершив ювілейний проект

В ході проекту волонтери переобладнали три операційні блоки Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкас

Центр волонтерів People’s Project завершив свій ювілейний сотий проект. В ході проекту волонтери переобладнали три операційні блоки Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкас. Про цей йдеться у повідомленні на сайті People’s Project.

Свого часу тамтешні хірурги звернулися до волонтерів із проханням: обладнання безнадійно застаріло, тож рятувати людські життя лікарям доводилося у буквально печерних умовах.

"Звісно ж, за таких обставин ми не маємо жодного права відмовити у допомозі. Спочатку ми планували встановити один комплект обладнання – один новий стіл та одну нову лампу. Та практично одразу, після певних роздумів, ми вирішили не обходитися напівмірами і переобладнати усі операційні хірургічного блоку", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється і про те, що здійснити весь план допомогли не лише щедрі та численні пожертви від небайдужих простих людей. На певному етапі до проекту долучилися давні друзі та партнери People’s Project – Благодійний фонд "Допомагати просто!" Кошти, які переказав благодійний фонд, дозволили швидко завершити увесь проект та вповні задовольнити професійні потреби лікарів. У ході проекту зібрали понад 400 тисяч гривень, на ці гроші купили три сучасні операційні столи, одну настельну двокупольну лампу, дві основні настельні лампи з окремими додатковими світильниками.

"У діяльності проекту "Операція "Світло" можна офіційно ставити крапку: все обладнання встановлено у хірургічних операційних лікарні, всі необхідні папери оформлено, а нещодавно ми побували в гостях у лікарів і на власні очі оцінили усі результати наших спільних зусиль", - додали волонтери.

Як повідомляв 5.UA, волонтери People’s Project допомагають врятувати від ампутації десантника, що наступив на міну.

Попередній матеріал
Майже 90% законопроектів, зареєстрованих у ВР за 2 роки, так і не стали законами – "Опора"
Наступний матеріал
Якщо замість Антикорупційного суду створять Антикорупційну палату, на неї можна буде впливати – експерт
Loading...

Медобладнання на мільйони: лікарня Мечникова отримала гуманітарну допомогу з Франції

Відростити відірвану п'яту: волонтери рятують від ампутації десантника, що наступив на міну

Чекали на оновлення півстоліття: як волонтери модернізували черкаські операційні