5.ua

ООН закликає Київ потурбуватись про утікачів з Криму

  Питання соціальних виплат та спрощення реєстрації біженцям з Криму потрібно вирішувати на найвищому рівні керівництва держави. Про це наголосили представники ООН під свого візиту до Львова.

  Під час візиту представники ООН оглянули тимчасові помешкання, утім з міркувань безпеки зустріч була закритою. Під час розмови з керівництвом області, представники Організації об'єднаних націй зазначили, що вже з наступного місяця Львівщині знадобиться фінансова підтримка з боку Києва, адже на утримання переселенців щомісяця потрібно понад два мільйони гривень.

  Регіональний представник УВКБ ООН повідомив: "Країна має прийняти таке законодавство, яке спростить реєстраційну систему. Ці люди повинні отримати гарантію від держави, що їхнє майно, яке залишилось в Криму, залишиться їхнім".

  Оксана Яковець, координатор розселення кримчан, закликає вирішувати питання соціального забезпечення: "Тому що фактично ті кошти, з якими люди приїхали, на сьогодні – вже десь на закінченні. Тим не менше, люди не залишилися наодинці, тому що є дуже багато підприємців, які зголосились допомагати".

  Попередній матеріал
  Міненерго: Крим – це Україна, ціни на електроенергію – українські
  Наступний матеріал
  В.о. міністра оборони: українські вояки вийдуть з Криму зі зброєю