ООН підтримуватиме будівництво об`єкту Укриття на ЧАЕС

  ООН і надалі підтримуватиме будівництво об`єкту укриття на ЧАЕС. Про це заявив адміністратор Програми розвитку Організації Об`єднаних Націй Хелен Кларк. Разом із міністром надзвичайних ситуацій Віктором Балогою вона відвідала Чорнобильську станцію.

  За словами пані Кларк, міжнародна спільнота зацікавлена в успішній реалізації проекту. Вона також підтримала ідею створення туристичних екскурсій до Чорнобильської зони. Їх МНС планує запровадити з січня наступного року.

  Нагадаємо, проект "Укриття" має прикрити четвертий енергоблок станції, на якому чверть століття тому сталася аварія.

  Віктор Балога, міністр надзвичайних ситуацій: "Ми зрозуміли що ми маємо відкривати двері, робити правильну організацію і хочу скзаати що ми серозно провели у міністерстві цю роботу и 21 грудня відповідні слуби міністерства за дорученням міністра проведуть прес-конференцію, де звітуватимуть про цю роботу, яку ми провели. щоб у січні місяці ці відвідинии зробити систематичними".

  Хелен Кларк, Адміністратор програми розвитку ООН: "Думаю, тут, у Чорнобилі, можна розповісти про історію, яка нагадує нам про важливість ядерної безпеки. Історію про життя тих сміливців, які займалися ліквідацією наслідків авірії на станції, а також про мешканців, які залишили свої домівки і не повернулися".

  Попередній матеріал
  Харківський "Металіст" святкує 85-річчя
  Наступний матеріал
  Буревій в Ізраїлі: висота хвиль у морі - 9 метрів
  Теги: