фото news.meta.ua

Онищенко пояснив, що робить у Лондоні

  Якщо нардеп не з'явиться на допит, його оголосять у розшук

  Продав усіх коней та просить у Великій Британії політичного притулку народний депутат Олександр Онищенко, якому в Україні закидають оборудки з газом на три мільярди гривень і який переховувався у Росії, перш ніж парламентарії зняли з нього депутатську недоторканність.

  У своєму Facebook Онищенко пише, що свою невинуватість доводитиме з Лондона за допомогою адвокатів міжнародної юридичної  компанії. Каже, його виїзд за кордон не можна називати втечею, бо він "ретельно вибирав юрисдикцію для свого захисту і в результаті зупинився у Британії".

  Кілька днів тому керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у коментарі "5 каналу" заявив, що відомство вже отримало підписане генпрокурором Луценком повідомлення про підозру Олександру Онищенку. Тепер антикорупційна прокуратура має дотриматися процедури та вжити заходів щодо офіційного виклику Онищенка на допит. Якщо не з'явиться – тоді можна буде оголошувати нардепа-втікача у державний, а потім й у міжнародний розшук.

  Нагадаємо, згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата парламентарії надали 5 липня. Утім, Онищенко встиг втекти з країни ще до ухвалення цього рішення.

  Попередній матеріал
  Таран: Якщо сценарій "Савченко як агент Кремля" існує, то він не працює
  Наступний матеріал
  Прокуратура підтвердила: нічне ДТП у Києві спричинив п'яний депутат, його шукають

  Холодницький розповів, де перебуває Онищенко

  Холодницький: Хто розшукуватиме депутата Онищенка та що розповіли слідству його поплічники

  Генпрокурор підписав підозру нардепу Онищенку

  Один із фігурантів "газової справи" Онищенка пішов на співпрацю зі слідством – НАБУ

  Підозра стосовно Онищенка не підписана через технічні питання – Холодницький

  5 канал - трансляція наживо