Ольга Сніцарчук спростувала закиди регіоналки Бондаренко [відео]

  Журналістка 5 каналу спростовує закиди регіоналки Олени Бондаренко, яка в ефірі одного з українських телеканалів запевняла: Ольга Сніцарчук на мітингу 18-го травня висловлювала свою громадянську позицію. Натомість, сама журналістка на засіданні тимчасової слідчої комісії із розслідування обставин побиття працівників ЗМІ процитувала міліцейский протокол, у якому йдеться: "Журналістка п`ятого каналу Ольга Сніцарчук 18 травня прийшла на мітинг опозиції для висвітлення громадської акції".

  Нагадаємо, 18 травня під час акції "Вставай, Україно!" група молодиків побила журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя. Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію, яка розслдіує події того дня, відзвітувати має 25-го червня. Міліція вже передала до суду справу чотирьох підозрюваних у нападі на репортерів.

  Ольга Сніцарчук, журналіст (читає): "По суті поставлених запитань потерпілий дав наступні відповіді: 18 травня прибула до центральної частини міста з метою висловлення громадської акції". Я не згаю, що ви показували на телеканалі "Інтер"".

  Олена Бондаренко, народний депутат, ПР: "Для этого мы собрались, чтобы разобраться, но все мои слова, которые когда-то прозвучали по вашему делу, основывались только на тех документах или копиях документов, которые есть у меня в наличии".

  Вікторія Кіріна, адвокат: "У випадку, якщо цього протоколу немає в матеріалах кримінального провадження, потрібно буде перевірити, де він був отриманий і ле він є. Оскільки в матеріалах кримінального провадження на сьогодні такого протоколу немає".  

  Попередній матеріал
  Обама хоче скоротити ядерні арсенали США та Росії
  Наступний матеріал
  Столичний костел святого Миколая - в аварійному стані [відео]
  Теги: