Оголошено підозру високопосадовцю "Одеської залізниці" за збитки державі на 7 млн. грн.

  Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем, вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами та службового підроблення службовими особами державного підприємства "Одеська залізниця" (підозру вручено за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 222 КК України).

  Про це у прес-службі відомства повідомили 22 жовтня.

  "Слідством встановлено, що один із заступників ДП "Одеська залізниця", використовуючи службове становище в інтересах банківських установ з метою одержання ними неправомірної вигоди, вчинив грубі порушення порядку залучення державним підприємством кредитів, унаслідок незаконного отримання яких та неправомірного витрачання державних коштів завдано збитки державним інтересам та інтересам вказаного підприємства на суму понад 7 млн грн.", - зазначено у повідомленні ГПУ. 

  21 жовтня вказаний посадовець затриманий та йому повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

  На цей час органом досудового розслідування вживаються вичерпні заходи, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення. 

  Попередній матеріал
  На Полтавщині реалізують проект Ради Європи з впровадження реформ місцевого самоврядування
  Наступний матеріал
  Профінансовано 17,9 млрд. грн. пенсійних виплат жовтня – Мінсоцполітики